Skontaktuj się z nami:

English version

Z miłości do rękodzieła
Strzelczyk Meble

Gwarancja
Dbałość o szczegóły
Kreatywność
Profesjonalizm

Przykładowe realizacje

Dlaczego warto wybrać
Strzelczyk Meble

Doświadczenie: od ponad 20 lat poświęcamy się wyłącznie wytwarzaniu produktów doskonałej jakości, z dziesięcioletnią gwarancją na konstrukcję. Rzemiosło: cała nasza gama produktów jest starannie wykonywana ręcznie w naszej pracowni z możliwością personalizacji. Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego mebla, a także pomożemy Ci później z wszelkimi zapytaniami i informacjami.

Przykładowe realizacje

Dowiedz się więcej o naszej firmie

Wybierając nas masz
gwarancję najlepszych
produktów na rynku

Maksymalna dbałość o szczegóły, niekończące się poszukiwanie nowych pomysłów i wysoka jakość materiałów są podstawą doskonałych wyników, które pozwalają nam się wyróżnić.
Za każdą naszą sofą, fotelem i wyposażeniem stoi przede wszystkim kreatywność, uwaga i profesjonalizm naszych pracowników, którzy każdego dnia od dwudziestu lat pracują dla nas.  Nie zapominajmy, że jedną z najważniejszych cech sofy jest wygoda. Zwracamy również na to ogromną uwagę: projekt siedziska, konstrukcja konstrukcji, wykonanie obicia i wybór tapicerki. Dzieje się tak dlatego, że siadając na naszej kanapie, możesz mieć pewność, że wybrałeś najlepszy produkt na rynku.

Przykładowe realizacje

Przykładowe realizacje